Mis on kunstmuru?

Kunstmuru on sünteetilistest, looduslikule murule sarnanevatest kiududest valmistatud murupind. Kõige sagedamini kasutatakse kunstmuru spordiväljakutel ja staadionidel.

Tänapäeval kasutatakse kunstmuru näiteks ka koduaedades ja kaubanduses. Peamine laialdase kasutamise põhjus on hooldusmugavus – kunstmuru peab vastu ka suuremale koormusele (nt spordivõistlused) ning ei vaja kastmist ega niitmist. Kuppelstaadionitel ning täielikult või osaliselt kaetud spordiväljakutel sobib kunstmuru kasutada sel põhjusel, et looduslik muru ei saa seal kasvamiseks piisavalt palju päikesevalgust. Kuid kunstmurul on ka puudusi: piiratud eluiga, regulaarne puhastamine, naftasisaldus, toksiliste kemikaalide sisaldus täitematerjalis ning ohud tervisele ja turvalisusele.   Lugege lähemalt kunstmuru ajaloost. Tänapäeval kasutatakse kunstmuru näiteks ka koduaedades ja kaubanduses. Peamine laialdase kasutamise põhjus on hooldusmugavus – kunstmuru peab vastu ka suuremale koormusele (nt spordivõistlused) ning ei vaja kastmist ega niitmist. Kuppelstaadionitel ning täielikult või osaliselt kaetud spordiväljakutel sobib kunstmuru kasutada sel põhjusel, et looduslik muru ei saa seal kasvamiseks piisavalt palju päikesevalgust. Kuid kunstmurul on ka puudusi: piiratud eluiga, regulaarne puhastamine, naftasisaldus, toksiliste kemikaalide sisaldus täitematerjalis ning ohud tervisele ja turvalisusele.   Lugege lähemalt kunstmuru ajaloost. Kunstmuru on sünteetilistest, looduslikule murule sarnanevatest kiududest valmistatud murupind. Kõige sagedamini kasutatakse kunstmuru spordiväljakutel ja staadionidel.
Mis on kunstmuru?
Mis on kunstmuru? Mis on kunstmuru? Mis on kunstmuru?
zero base cad mida pidada silmas kodulehe valmistamise käigus, ehk mõjusa kodulehe 5 olulist elementi vaata kodulehe valmistamise artiklit. hästi hallata, sest kodulehe valmistamine ei lõppe disaini ja programmeerimisega. Üheks oluliseks kompoendiks on ka kodulehe optimeerimine - otsingumootorite optimeerimise artilit lähemalt ja kiika lisaks ka kodulehe tegemise kirjeldust, milles kirjeldatakse netilehe tegemise protsessi ja mõjusa kodulehe tegemiseks vajalike elementide kohta, mis muudavad veebilehe tegemise olulisel määral tegusamaks.
Mis on kunstmuru? Mis on kunstmuru?

Mis on kunstmuru?

Kunstmuru on sünteetilistest, looduslikule murule sarnanevatest kiududest valmistatud murupind. Kõige sagedamini kasutatakse kunstmuru spordiväljakutel ja staadionidel.

Tänapäeval kasutatakse kunstmuru näiteks ka koduaedades ja kaubanduses. Peamine laialdase kasutamise põhjus on hooldusmugavus – kunstmuru peab vastu ka suuremale koormusele (nt spordivõistlused) ning ei vaja kastmist ega niitmist. Kuppelstaadionitel ning täielikult või osaliselt kaetud spordiväljakutel sobib kunstmuru kasutada sel põhjusel, et looduslik muru ei saa seal kasvamiseks piisavalt palju päikesevalgust. Kuid kunstmurul on ka puudusi: piiratud eluiga, regulaarne puhastamine, naftasisaldus, toksiliste kemikaalide sisaldus täitematerjalis ning ohud tervisele ja turvalisusele.

 

Lugege lähemalt kunstmuru ajaloost.

Mis on kunstmuru? Kunstmuru on sünteetilistest, looduslikule murule sarnanevatest kiududest valmistatud murupind. Kõige sagedamini kasutatakse kunstmuru spordiväljakutel ja staadionidel.
Kvaliteetse kunstmuru müük ja paigaldus, loe kvaliteedi kohta. Saada küsimus või sõnum siin.
https://www.facebook.com/Golden-Grass-O%C3%9C-303207376526152/?ref=aymt_homepage_panel Mis on kunstmuru? www.flickr.com Mis on kunstmuru? www.twitter.com Mis on kunstmuru? www.youtube.com Mis on kunstmuru?
www.artifgrass copyright © 2017 Golden Ground OÜ

Kunstmuru müük ja paigaldus. Tehismuru aed, spordiväljakud, jalgpalliväljakud, tenniseväljakud, golfiväljakud, laste mänguväljakud, golfimuru, roheline muru, roheline vaip, kunstmuru staadion, vaipkatted ja kunstmuru treeningplatsid.